O nás

Provozovatelem služby Kamery chytře je společnost

Nay-Tech s.r.o.

Naše firma se specializuje na služby a prodej zboží v IT odvětví. Pracujeme pro koncové i firemní zákazníky hned v několika oborech informačních technologií. Řadu let se staráme o IT infrastrukturu ve firmách a školách, provozujeme flexibilní servis výpočetní techniky včetně pokročilé záchrany ztracených dat, ale jsme aktivní i v oboru bezdrátových městských sítí. Sídlíme v Hradci Králové, ale působíme po celé ČR.

  • Naše vize
Naše vize - IP kamery - Bezpečnostní kamerový CCTV systém Kamery chytře

Našim cílem je bourat zastaralé stereotypní postupy. Naše řešení jsou promyšlená a spolehlivá, práce čistá a včas odevzdaná. Zákazník musí odcházet spokojený s kvalitně odvedenou prací.

  • Naše činnosti
Naše činnosti - IP kamery - Bezpečnostní kamerový CCTV systém Kamery chytře

Mezi naše hlavní činnosti patří navrhování a instalace datových sítí a kamerových systémů, správa počítačových sítí, prodej HW a SW, servis výpočetní techniky, záchrana ztracených dat z poškozených nosičů, tvorba webových stránek a IT poradenství.

  • Naše zázemí
Naše zázemí - IP kamery - Bezpečnostní kamerový CCTV systém Kamery chytře

Neschováváme se. Sídlíme v moderní provozovně s pevnou otevírací dobou, kde se s vámi rádi setkáme. Naše zázemí je na vysoké technické úrovni a pracovníci jsou zkušení lidé, kteří ochotně zodpoví jakékoliv vaše dotazy.